Kniha návštěv

Bezva tanec

Pája | 21.10.2013

Super zábava, doporučuji všem.

Lenka je profík!

Dana | 19.11.2012

Paní Lenka je profesionál, kterému jde o každého člověka na hodině. Nejen výborná choreografie, hudba, nálada, taneční figury, ale skutečně individuální přístup. Řekne, jak máte dýchat, které svaly zapojit, aby pohyb byl snazší ale přitom efektivnější pro zpevnění svalů, těla (stehna, zadek, břicho, ruce). Oceňuji neustálou komunikaci běhěm tance. Dáte si do těla tak, že o přestávkách na pití, které musí být, protože jinak kvůli náročnosti každé písničky, by jste po třech skladbách ondleli. Zároveň však se nová zájemkyně nemusí bát přijít, protože každou figuru Lenka opakuje a vysvětluje před zahájením skladby několikrát, vždy hodiny přizpůsobí podle zkušeností zumbistek. Chodí ženy všech věkových (váhových) kategorií. Nemusíte se vůbec stydět! Básním o Lence, protože po srovnání s dnešní hodinou zumby v campusu u jiné lektorky, se zkrátka úroveň nedá ani v nejmenším srovnat. Díky!!!

lenka je super

martina | 05.03.2012

mohu všem doporučit naši instruktorku jenku,je prostě super. nejen tanvem,ale i jako člověk,přijdte a uvidíte

Super vodvaz

Jitka | 23.02.2012

Jsem moc ráda, že můžu chodit na hodiny, je to super zábava. Ráda tancuji podle Lenky, protože si u toho bezva nejen zatančím, ale i zaposiluji a odreaguji.
Děkuji.

Můžu jen doporučit!

Jašek | 17.02.2012

Nápadité choreografie, pěkná hudba, příjemná instruktorka, která vždy příjemně naladí, prostě super tanec!!!!

Nejlepší instruktorka s taneční zumbou v Brně!

Katka | 13.12.2011

Všem velice doporučuju navštívit lekce instruktorky Léni! Její choreografie jsou živé, plné tance a ještě se člověk spotí od hlavy až k patě.

prd

ondra | 14.09.2011

nic

Přidat nový příspěvek